У контексті Концепції «Нової української школи» (2016 р.) школа має навчити дітей використовувати знання і вміння, отримані в процесі навчання, для вирішення повсякденних проблем і життєвих ситуацій, що відповідаєДержавному стандарту базової і повної загальної середньої освіти (постанова Кабінету Міністрів України № 1392 від 23 листопада 2011 р.), тому заняття фізичною культурою повинні увійти до звички учня. Рух, змагання, самоствердження – природна суть фізичної культури і спорту.
Міністерством освіти і науки презентовано проект Концепції розвитку освіти на період 2015 - 2025 років. Документ буде схвалений після процедури громадського обговорення.
Проект концепції підготовлено Стратегічною дорадчою групою "Освіта" для надання консультативної та експертної підтримки Міністерству освіти і науки у розробці Дорожньої карти освітньої реформи.
1. Загальні положення техніки безпеки на уроках фізичного виховання
Фізичне виховання дітей дошкільних, учнів загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів є невід'ємною складовою освіти, яке забезпечує можливість набуття кожною дитиною необхідних науково обґрунтованих знань про здоров'я і засоби його зміцнення, методики організації змістовного дозвілля і спрямоване на формування в них фізичного, соціального та духовного здоров'я, вдосконалення фізичної та психічної підготовки до ведення активного довготривалого життя та професійної діяльності.
ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ ЩОДО БЕЗПЕЧНОГО ПРОВЕДЕННЯ УРОКІВ ТА ЗАНЯТЬ З ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ
Проблема дитячого травматизму — одна з найгостріших, а тому до неї прикута увага органів охорони здоров'я, освіти, владних структур, причетних до навчання та виховання дітей. Профілактиці дитячого травматизму нині приділяють значну увагу на всіх рівнях, однак слід констатувати, що травмування дітей — досі часте явище.
Дякуємо колективу фірми "Дикий Сад"та особисто Ігорю Францовичу Голубарю за надані технічні можливості та доступ до мережі Інтернет. Успіхів Вам та процвітання!