Хочу продать квартиру. Ипотека можно ли продать квартиру быстро. Можно продать долю в квартире. В каком банке брать ипотеку. Стоит ли брать ипотеку сегодня. На какой срок брать ипотеку. Утепление стен своими руками. Быстрое утепление стен пенопластом своими руками. Технология утепления стен. Ремонт видеокарты ноутбука. Быстрый ремонт видеокарты своими руками. Сколько стоит ремонт видеокарты. В каком банке взять автокредит. Где выгоднее взять автокредит без проблем. Бесплатный сервер wow. Рейтинг серверов wow сайт. Сервера wow mangos. Чертежи самодельных станков. Скачать чертежи станков для холодной ковки. Сверлильный станок чертеж. Договор аренды квартиры. Стоимость аренды квартиры в Москве. Снять в аренду квартиру.

Євроклуб

Holocaust

1Коли ми говоримо про Холокост, то зазвичай ми кажемо – «Ніколи більше!». Однією із важливих речей того, щоб той жах більше ніколи не повторився, є взаємоповага інших людей та толерантність, про яку ми так багато говоримо. У суспільстві, в якому присутня повага одних людей до інших, не має місця для нерівності, сегрегації та нацизма. Тому у рамках шкільного гуртка «Євроклуб» 30 січня учнями 6 та 7 класів була відвідана церемонія до Дня пам’яті жертвам Холокосту у м. Одеса. Після церемонії учні були запрошені на концерт, де реальні люди, в’язні концтаборів та інші люди, які пережили увесь цей жах, розповідали свої спогади молодшому поколінню та ділилися враженнями. Звичайно, усе це важко слухати, але з іншого боку, це потрібно знати, щоб більше ніколи не повторювати. Після закінчення концерту учні відвідали Музей Хокосту. Музей справив велике враження на дітей 12-14 років. Ми дуже вдячні волонтерам, які працюють у музеї та покладають усі зусилля для його розвитку.

viber image_5  viber image_2 viber image_1 viber image_

Conference 8.12.17

IMG 1397_18 грудня 2017 року на базі СЗОШ № 22 відбулася відео конференція з теми «Faith, Values and Beliefs in your Community” між учнями 10-11 класів нашої школи та учнями Одеської гімназії № 5. Конференція тривала 60 хвилин, протягом яких учні обох шкіл обмінювалися баченнями та думками щодо свого оточення та загалом суспільства, в якому вони живуть. Школярі висловлювали власні думки з приводу поведінки людей, їх відношення до інших; відстоювали свої позиції у визначенні моральних цінностей в суспільстві та якостей, які вони вважають найціннішими у людині. Діти наводили приклади толерантного та навпаки, обурливого відношення до інших людей, пояснювали, що з їх точки зору є толерантність, порозуміння та повага один до одного. Учні визначили, які саме для них, підлітків, існують пріоритети, а також головні  цінності у суспільстві. Всі як один назвали родину як найвеличезну цінність у своєму житті. Конференція завершилася словами «щоб наше суспільство стало кращим, ми повинні почати з себе».

ВИСЛОВЛЮЮ ЩИРУ ПОДЯКУ ЗА РЕТЕЛЬНУ ПІДГОТОВКУ ТА АКТИВНУ УЧАСТЬ

УЧНЯМ 11 КЛАСІВ:

ОЛІФЕР ОЛЕНІ

ТЕРЕЩЕНКО ІГОРЮ

МІШИНІЙ АНАСТАСІЇ

УЧНЯМ 10Х КЛАСІВ:

КЛЮЧНИКУ КИРИЛУ

ВАРГІЧ НАТАЛІЇ

БАЛАКІРЕВІЙ ОЛЕКСАНДРІ

ГЕРАСИМЕНКО ДАР’Ї

ЛОГВИНЕНКО МАРГАРИТІ

Poland 2017

Project “Social Media – the Other Side of the coin” which was held from October1 till October 8 2017  in Zakopane, Poland, is one more step to self-development, self-realization and self-promotion on the international arena. 16 guys from 11th forms of our school had a wonderful opportunity to communicate with Polish students for 8 days. They developed their English language skills. Moreover, all of them were involved in different interactive classroom activities in which they had to demonstrate their creative and critical thinking skills. They worked hard but at the same time they had a lot of fun. Our talented coach Niko tried his best to unite all the guys  together to make them feel free, relaxed and enthusiastic.. That was the project of cultural exchange as well as leadership skills development.  Undoubtedly, after this trip our students became more confident, more mature and more motivated. Hope for further fruitful collaboration and cooperation!

Project.pdf

Skype Conference 2017

20170221 170134On February 21, 2017 there was held a videoconference with the high school of the USA, state of Virginia. The topic of this VC was “Women’s Rights”. Students of the 10-11th grades of our school had a lively discussion with the American guys.

The VC began with students sharing some of the things they had learnt about Women's Rights that had surprised or challenged them. Students talked about some of the gains which have been made, alongside continuing challenges. Next, the facilitator of the VC Sean Rose invited them to consider the barriers and opportunities for women within their own communities, referring to their school communities, families, and wider society. A couple of students shared personal examples from their own lives. After a few response questions, he invited students to share ideas around how they think women might influence various cultural/religious institutions and communities. They briefly explored questions around national holidays and celebrations of women, such as International Women's Day, and ended by sharing reflections.

Відеоконференція з теми «Гендерна політика. Права Жінок» зі школярами США навчила учнів критично мислити, вільно висловлювати свої думки та бути толерантними один до одного.

Висловлюємо щиру подяку всім учасникам цієї конференції та сподіваємось на подальшу плідну співпрацю!

54.198.134.104

instagram takipçi hilesi hacklink satış wso shell wordpress free themes kalça büyültme webr00t shell elektronik sigara Google