imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
gerb
65 років рідній школі
МИКОЛАЇВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА
І-ІІІ СТУПЕНІВ ШКОЛА № 22
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ
АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З 1 КЛАСУ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ukrainian Belarusian Bulgarian Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Turkish
flag

Гімн школи №22

Слова Первової М. М.

Музика Жадік С. М.

 

May school 22 be our glory,

Clear concience, desire and sense.

The school has 50 years of chronicle

And these are your marvelous days.

My school, my delight and my fire,

You spread fame and pride in the world

You are famous for brilliant students,

For skilful and talented work.

Приспів

God bless you, school

God bless you, school

Please, live in peace forever.

And we shall always recollect

The greatest lessons given there.

/*
*/
/**/
Меню сайту
Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.
Енциклопедія безпеки
Медіатор
Дорожній рух
Булінг і насилля
Небезпека у побуті і навколишньому середовищі
Запобігти Врятувати Допомогти
Правова допомога
Заводський РВ ММУ України в Миколаївській області
Охорона праці
Нормативна база
Предметні кафедри
кафедра іноземних мов
портфоліо кафедри іноземних мов
новини кафедри
лінгвістична надія школи
творчість наших учнів
нормативні документи
кафедра суспільних дисциплін
портфоліо кафедри
з досвіду роботи вчителів
інформація для учнів
міжпредметні зв'язи
правова сторінка
кафедра природничо-математичних дисциплін
портфоліо кафедри
нормативні документи
корисні посилання
творчість наших учнів
корисні поради
кафедра початкової освіти
портфоліо кафедри
корисні посилання
портфоліо вчителів
нормативні документи
дитячі та професійні конкурси
оголошення
новини кафедри
кафедра української філології
портфоліо кафедри
новини кафедри
шкільна вітальня
оголошення
Олімпіади, творчі конкурси
нормативні документи
на допомогу вчителю
щоденник кафедри
готуємось до ЗНО
я знаю силу слова
кафедра фізичної культури та технологій
портфоліо кафедри
корисні посилання
нормативні документи
на допомогу вчителю
кафедральний вісник
Шкільний ютуб канал
Сайти вчителів
Конкурси
Вільне опитування

Грамота ВР

 

gramotagramota1
Шановні педагоги, учні, працівники школи, батьки!

Щиро вітаю вас з високою нагородою нашої школи - Грамотою Верховної Ради України.

Це є високою оцінкою нашої роботи. Щиро дякую всім учасникам навчально-виховного процесу та сподіваюсь на подальші успіхи.


З повагою,

директор школи П.М.Богун.

Рідна школо, з ювілеєм тебе!

4

Коротка біографія школи № 22 м. Миколаєва

 

ІСТОРИЧНА ДОВІДКА    

     800px-Mykolayiv school 22Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу заснована в 1953 році як звичайна загальноосвітня школа. Розташована школа в заповідному місці Миколаєва – Сухому Фонтані. Екологічно чистий район, історично та краєзнавчо відомий, заповідна зона відпочинку - прикрашені величною спорудою школи. Перший випуск школа здійснила в 1955 році. З 1960 року школі надано статус школи з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу.
515px-Victor Lyagin monument Mykolayiv
28 березня 1969 року біля будівлі школи було урочисто відкрито пам’ятник Герою Радянського Союзу, миколаївському підпільнику Віктору Олександровичу Лягіну. З 1996 року СЗОШ № 22 переходить на українську мову викладання, а з 2007/2008 н. р. – стає повністю україномовною. Школа розрахована на 900 осіб, а на сьогодні навчається близько 1500 учнів.Ми памятаємо про учнів, яким необхідна допомога через стан здоров'я, тому для них організовується індивідуальне, дистанційне навчання; передбачено окремий вхід для дітей з особливими освітніми потребами.  
     Головним своїм завданням та напрямком роботи школа вважає: виховання громадянина України, освіченої, морально та фізично здорової, здатної до самореалізації особистості, яка досконало володіє декількома іноземними мовами та має сформовану потребу до лідерства, досягнень.

 

СЬОГОДЕННЯ

 

Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу на сьогоднішній день - це освітній та культурний осередок міста.  42 класи - наша шкільна сім'я. Педагогічний та учнівський колективи разом вирішують проблему створення інформаційно-освітнього середовища школи, формуючи медіакультуру та медіаграмотність,безпечність у роботі з інтернетсередовищем. Всебічному розвитку особистості учнів сприяє поглиблене вивчення англійської мови та німецької мови як 2-ої іноземної. Протягом багатьох  років учні СЗОШ № 22 беруть участь у програмах „ACCELS”, “FLЕX”,  учні-переможці конкурсів від’їжджають до Сполучених Штатів Америки на навчання. Щорічно школа входить до п’ятірки шкіл міста по переможцям олімпіад та результатів ЗНО. Підняттю інтересу до навчання сприяє розгалужена мережа шкільних предметних та за інтересами клубів, гуртків, секцій, об'єднань. В навчальному плані передбачено вивчення профільних предметів: англійської, американської літератури, технічного перекладу, курсу гідів-перекладачів, країнознавства. В школі працює шкільне наукове товариство «Інтелект – 22», англомовні гуртки (англійський, німецький пресцентри в рамках шкільного Євроклубу, школа інтелектуального «олімпійського резерву», англомовний драматичний гурток  «Смайл») та інші ( «Влучний стрілець», «Козацька слава України», «…А пам'ять священна…», «Пошук», «Колосок пам’яті», «Мрія», «Люкс»). До послуг учнів – сучасно обладнані, підключені до мережі Internet предметні кабінети, 3 кабінети інформатики, технічний центр спеціалізації школи , конференц-зала, 2 спортивні зали, бібліотека, майстерні, шкільний буфет. Колектив школи працює над реалізацією програм-проектів "Здоров'я школяра", „Лідер – 22”, «Юний лінгвіст», «Азимут», «Обрій», які мають на меті розвивати сучасну, високоморальну, творчу, конкурентноспроможну та соціально адаптовану особистість. Школа однозмінна. Територія школи озеленена, відкрито шкільний парк «Учительської слави», функціонує відкритий спортивний комплекс. На території школи створено предметне навчальне середовище ( Червона книга Миколаївщини, степова Ольвія, народознавче обійстя, сад матері, класи під відкритим небом(за В.О.Сухомлинським), куточок людської пам'яті, площадки для гри у гольф ). У реакреаціях початкової школи для кожного класу створено куточки відпочинку. З вересня 2017 року розпочало свою роботу шкільтне телебачення . Школа не має території обслуговування, задовольняє потреби жителів міста щодо поглибленого вивчення іноземних мов.

         Учні, батьки, вчителі об'єднані однією метою: створити не просто школу, а заклад радості, творчості, щастя.
        
 
   ПЕДАГОГІЧНИЙ КОЛЕКТИВ
         Навчально-виховний процес в школі проводить достатньо кваліфікований педагогічний колектив в складі 106 педагогів, професійна компетентність яких постійно зростає. 100% педагогів-спеціалісти з вищою педагогічною освітою. 64 педагоги мають вищу кваліфікаційну категорію, 60% педагогів мають звання та нагороди, 1 вчитель-звання Заслужений вчитель України Максимейко З.П.,1- звання Заслужений працівник освіти України(Богун П.М.), у школі працює 1 педагог Соросівськийі вчитель (Казимиренко Н.В.), серед учителів школи – лауреати Всеукраїнських та міжнародних фахових конкурсів. Педколектив школи - це колектив однодумців, має високо професійний та творчий потенціал, який готовий розбудовувати Нову українську школу. З 01.09.2017 року  школу включено до 100 шкіл України, які розробляють та впроваджують державний стандарт Нової української  школи.    
     

 

СПІВПРАЦЯ

Школа № 22 є базовою для проходження практики студентами Миколаївського національного університету ім..В.О.Сухомлинського, на основі договорів співпрацює з Чорноморським державним університетом ім. П.Могили, Інститутом педагогіки, обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти. За останні роки школа нагороджена Золотими медалями на Міжнародних освітніх виставках,стала переможцем номінації "Флагман освіти України". Заклад занесено до Книги Пошани Миколаївської області. У 2015 році трудовий колектив школи нагороджено Почесною грамотою Верховної Ради України "За заслуги перед Українським народом".

В рамках проекту «Лінгвіст-22» кафедра іноземних мов співпрацює з Радою національних меншин при Миколаївській ОДА та громадською організацією міжкультурних комунікацій при Миколаївському державному університеті ім..В.О.Сухомлинського, налагоджено співпрацю та обмін делегаціями зі школами різних країн.

             Школа пишається своїми педагогами, учнями та випускниками.

Корисні посилання

  Компания Дикий Сад

Дякуємо
колективу фірми "Дикий Сад" та особисто
Ігорю Францовичу Голубарю

за надані технічні можливості та доступ до мережі Інтернет.

Успіхів Вам та процвітання!


 sait upravlinna

Управління освіти Миколаївської міської ради


min osvity_new

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України


DIYA

ДІЯ. Цифрова освіта

Vse ukr_onlain

Всеукраїнська школа онлайнСтатистика
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
60
227
60
791
2944717
44.201.96.43
3
0
3
Громадська приймальня

Шановні користувачі сайту,

свої звернення, скарги та пропозиції можна надсилати за адресою

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо залишати свої координати для зворотного зв'язку