imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

/**/
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
Медіатор
Дорожній рух
Булінг і насилля
Небезпека у побуті і навколишньому середовищі
Запобігти Врятувати Допомогти
Правова допомога
Заводський РВ ММУ України в Миколаївській області
портфоліо кафедри іноземних мов
міжпредметні зв'язи
корисні поради
дитячі та професійні конкурси
оголошення
шкільна вітальня
оголошення
Олімпіади, творчі конкурси
готуємось до ЗНО
Шкільний ютуб канал
Сайти вчителів

НУШ

22 листопада в м.Вознесенську відбулася робоча зустріч та тренінгові заняття учасників всеукраїнського експерименту "Розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної середньої освіти". Зустріч проходила у Вознесенській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №8. Нашу школу представляли директор Богун П.М., заступник директора з НВР Алабушева І.І. і вчителі пілотних класів Олексієнко О.В. та Зайцева Г.Є.

FB IMG_1574768095594

Під час зустрічі учасники мали можливість не тільки подивитися уроки, а й плідно попрацювати з однодумцями.

FB IMG_1574768185162

Навчання педагогів

20 вересня в м.Первомайску відбулися навчальні заняття педагогічних працівників експериментальних навчальних закладів загальної середньої освіти з проблеми "Розроблення і впровадження навчально - методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації нового Державного стандарту початкової загальної освіти". Учасниками занять були директор нашої школи Богун П.М., заступник директора з навчально - виховної роботи Алабушева І.І. та вчитель пілотного класу Олексієнко О.ВIMG-c90893b3b0b7297559271ec9da1033d6-V

Первомайська школа №11 презентувала урок "Я досліджую світ", вчителя пілотного класу Савчак О.М.

IMG-052cf342e4a44f1f7e59fbf89a969d3b-V

Координатор проекту Степанець Н.М. запросила присутніх взяти участь в уроці-експромті, на якому наші педагоги працювали разом з учнями. Педагогика партнерства була цікавою не тільки дітям, а й вчителям. Навчання було цікавим і змістовним.

IMG-1a6ed4ac9f4890de38dd1b31b23c59c8-V                    IMG-0ef18d1203ca1b172bf6db4b6453ef31-V

міжнар семінар

Вчителі початкової школи на Міжнародному Семінарі "НОВА УКРАЇНСЬКА ШКОЛА..."  у Києві

IMG-30fc5656d459c136f8374c642619ef72-V