- Деталі
-
Категорія: Бібліотечний офіс
-
Опубліковано: П'ятниця, 06 квітня 2018, 11:32
-
Автор: Бондар Софія
-
Перегляди: 867
«35 кіло надії» - Анна Гавальда .
“35 кіло надії” – поетична притча про головне: про вибір життєвого шляху, про силу любові і відданості. Про сім'ю. Про те, що мрії можуть і повинні збуватися. Треба тільки дуже сильно захотіти. І дуже сильно постаратися.
Вирішуючи свої “дитячі” проблеми, тринадцятирічний герой шукає вихід – і знаходить його, та так, що і дорослим є чому у хлопчиська повчитися.
2.«Сніданок у Тіффані» - Трумен Капоте.
Ексцентричну, повну життя Холі вабить до себе світ багатих людей, блискучий яскравими вогнями діамантових кольє. Керуючись у своїх вчинках лише голосом серця, поєднуючи дитячу наївність з чарівним чарівністю справжньої жінки, вона як би втілює в собі саму сутність Нью-Йорка – міста, в якому мрії лежать на відстані витягнутої руки, відгороджені блискучими скельцями полонять погляди вітрин.
3. «Кіт без прикрас» - Террі Пратчетт.
Спочатку було слово, і це слово було Кот. Цю неколебимую істину сповістив народам котячий бог через слухняного свого учня Террі Пратчетта. Отже, перед вами євангеліє породи котячих. Ви дізнаєтеся про котів всі. З чого коти зроблені, їх внутрішній устрій, закони, які на них діють і не діють, що вони їдять і що п'ють. Ну а щоб було наочніше, книга постачена картинками чудового англійського художника-графіка Грея Джолліффа. Хай буде з вами котяче благословення! Мяу!
Слава Се.
«Сантехнік, його кіт, дружина та інші подробиці.»
Автор одного з найпопулярніших ЖЖ-блогів. Кращі ліки від нудьги і депресії. Він эдиний в Прибалтиці сантехнік, грає в академічному театрі. Веде блог в ЖЖ, вміє смажити м'ясо і вирощувати на вікні цибулю. Хто це – сам Слава Се? Або його герой? Та й Слава Се він?
"Як я став ідіотом» - Мартен Паж.
Дебютний роман Мартена Пажа, тридцятирічного володаря душ і умів сьогоднішніх молодих французів. Це «подорож в дурість» піднімає проблеми спільні для молодих інтелектуалів його покоління, які не вміють вписатися в «правильну» життя. «Розум робить свого володаря нещасним, одиноким і вбогим, - Вважає герой роману, - Тоді як імітація розуму приносить безсмертя, розтиражоване на газетному папері, і захоплення публіки, яка вірить усьому, що читає ».В одній з рецензій книги Пажа названі« маніфестом дитячої безпосередності і дорослого цинізму одночасно ». Читачі ж люблять його за легкість письма, дотепність, фантазію і вміння «Не величатися», «Чи не намагатися виглядати занадто дорослим».
Дмитро Хара «П. Ш.»
Головний герой Олег за пропозицією фірми починає готуватися до подорожі: грає незвичні для себе ролі в умовах звичайного життя. Дивні завдання дозволяють чоловікові досягти успіху в багатьох сферах. Що робити з накопиченим досвідом і що це за фірма? Олегу потрібно розібратися.
«Скотний двір» Д. Оруелл
Повість, що названа самим автором казкою, є алегорією тоталітарних режимів 1930-х рр. На сотні сторінках автор малює революцію на фермі, де тварини витісняють своїх господарів. Бездумні вівці, що йдуть за кожним диктатором, свині, які всюди шукають свою вигоду, розумний осел, який бачить, що діється навколо, але так нічого і не робить, трудівник-кінь, який сліпо вірить в адміністрацію… Все це надто нагадує помилки людей.
«На західному фронті без змін» Е.М. Ремарк.
Ця історія про «втрачене» покоління молодих людей, які пішли на фронт під час першої світової війни. Герой книги розповідає про людей, відрізаних від спокійного життя, а також про тих, хто залишився їх чекати. Цей твір не є ні обвинуваченням, ні сповіддю. Це тільки спроба розповісти про покоління, яке погубила війна, про тих, хто став її жертвою, навіть якщо врятувався від снарядів.
«Кандид» Вольтера.
Філософський твір, що вражає своєю неординарністю. Автор дотепно висміює людські пороки, іронічно розмірковує про світ, повний забобонів, насильства і дурості. Авантюрний сюжет, велика кількість комічних ситуацій, гротескних образів, безглуздих збігів обставин, веселе нагромадження неймовірних подій і фантастичних пригод, блискучий стиль роблять цю повість захоплюючим і легким читанням.