imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
gerb
МИКОЛАЇВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ № 22
МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ukrainian Belarusian Bulgarian Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Turkish
flag

Гімн школи №22

Слова Первової М. М.

Музика Жадік С. М.

 

May school 22 be our glory,

Clear concience, desire and sense.

The school has 50 years of chronicle

And these are your marvelous days.

My school, my delight and my fire,

You spread fame and pride in the world

You are famous for brilliant students,

For skilful and talented work.

Приспів

God bless you, school

God bless you, school

Please, live in peace forever.

And we shall always recollect

The greatest lessons given there.

/**/
Меню сайту
Как лечить гастрит быстро. Как лечить гастрит желудка дома. Как лечить гастрит народными средствами. Лечение и профилактика кариеса. Быстрая профилактика кариеса зубов. Профилактика кариеса у взрослых. Питание во время беременности. Какое правильное питание во время беременности. Режим питания во время беременности. Почки симптомы болезни. Главные признаки болезни почек. Питание при болезни почек. Как доставить удовольствие девушке. Как доставить девушке больше удовольствия днем. Как доставить максимум удовольствия девушке. Грудные мышцы в домашних условиях. Быстрые домашние упражнения для грудных мышц. Тренировка грудных мышц. Йога для начинающих видео. Качественная йога для беременных. Уроки йоги для начинающих. Народное лечение простата. Главные средства лечения аденомы простаты. Лечение простатита и аденомы простаты.
Енциклопедія безпеки
ПІД ЧАС ВОЄННОГО СТАНУ
Медіатор
Дорожній рух
Булінг і насилля
Небезпека у побуті і навколишньому середовищі
Запобігти Врятувати Допомогти
Правова допомога
Заводський РВ ММУ України в Миколаївській області
Охорона праці
Нормативна база
Дистанційне навчання
Предметні спільноти
спільнота учителів іноземних мов
портфоліо спільноти учителів іноземних мов
спільнота учителів суспільних дисциплін
портфоліо спільноти учителів суспільних дисциплін
з досвіду роботи вчителів
спільнота учителів природничо-математичних дисциплін
портфоліо спільноти учителів природничо-математичних дисциплін
нормативні документи
корисні посилання
творчість наших учнів
корисні поради
спільнота учителів початкових класів
портфоліо спільноти учителів початкових класів
корисні посилання
портфоліо вчителів
нормативні документи
дитячі та професійні конкурси
оголошення
новини кафедри
спільнота учителів української філології
портфоліо спільноти учителів української філології
я знаю силу слова
спільнота учителів фізичної культури та технологій
портфоліо спільноти учителів фізичної культури та технологій
корисні посилання
нормативні документи
на допомогу вчителю
кафедральний вісник
Шкільний ютуб канал
Сайти вчителів
Вільне опитування

про відзначення першої річниці звільнення українських земель

 

Офіс Перезидента України

25.03.2023 № 41-01/364

У зв'язку з наближенням першої річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників (кінець березня — початок квітня) просимо забезпечити, із суворим дотриманням обмежень воєнного стану та врахуванням ситуації в конкретному регіоні й населеному пункті, проведення тематичних заходів у рамках медійної кампанії #МістаГероїв, спрямованих на привернення додаткової уваги вітчизняної та світової спільноти до героїчних подій та водночас московських злочинів в Україні.
У рамках кампанії відзначаємо не лише конкретні міста, які відіграли ключове значення, а й людей, які стали основою опору у всіх куточках звільненої України, Основний наратив: усі міста - міста героїв. Як деокуповані та прифронтові, так і ті, які знаходяться в тилу.
Пропонується поширення через доступні канали комунікації інформації про факти та події, пов'язані зі спротивом мешканців населеного пункту, області та країни в цілому, історій місцевих волонтерів, ветеранів, мешканців, які -пережили окупацію, діяльність гуманітарних штабів місцевих державних адміністрацій та органів місцевого самоврядування, депутатів місцевих рад тощо. Адаптація цих історій до різних платформ під загальним неймінгом #МістоГероїв.
Усі заходи та публікації потрібно робити з хештегом #МістаГероїв,
Повномасштабне збройне вторгнення російської федерації на територію України 24 лютого 2022 року стало логічним продовженням загарбницької війни проти України, яку москва розпочала дев'ять років тому з окупації Криму.
Єдність українців забезпечила успіх захисту держави з перших годин 24 лютого. Відзначаємо зусилля усіх, хто захищав державу чи допомагав це робити. Визволення півночі держави та стійкість України загалом були забезпечені, зокрема, завдяки багатьом звичайним людям, які допомагали Силам оборони і безпеки. Це - волонтери, журналісти, транспортники і багато інших, хто забезпечував оборонців, допомагав людям, викривав позиції окупанта, привертав увагу світу тощо. Від перших годин повномасштабноговторгнення війна для українців стала справді народною війною, наші міста стали містами героїв, наші села стали селами героїв - людей, які допомагали вистояти одне одному і державі.
Річниця початку визволення українських територій - це свідчення вражаючих успіхів наших сил оборони в бою зі значно переважаючим та добре озброєним противником, безпрецедентної сили духу Українського народу, його стійкості, сміливості, єдності у боротьбі з підступним ворогом.
Говорячи про звільнення Півночі, не забуваємо про те, що оборона нашої дкржави тривала на багатьох напрямках. Героїчна оборона на Харківщині і на Донбасі, на Півдні, на землі І на морі дала можливість Силам оборони і безпеки України діяти на Півночі. Битви на Півночі та звільнення північних регіонів - це частина загальної оборонної операції України, і героїзм та стійкість кожного нашого воїна стали частиною оборонного успіху України навесні 2022 року на Півночі держави.
Саме в Україні була знищена давня світова ілюзія про росію як нібито цивілізовану країну. Світ побачив звірства окупанта в Бучі та інших наших містах і селах, на дорогах північних областей. Коли наші Сили оборони та безпеки звільнили північні регіони, відкрилася повна правда про те, що несе із собою росія: це катівні, розстріли, мародерство та інше подібне.
Цивілізований світ впевнено став на бік України. Про це свідчить потужна підтримка України міжнародним співтовариством, а також визнання міжнародною спільнотою того факту, що сьогодні Україна стоїть на захисті єдиної, демократичної Європи, основоположних цінностей цивілізованого світу.
Необхідні спільні зусилля України і цивілізованого світу щодо міжнародного засудження організаторів і виконавців злочинів проти людяності, належна правова та політична оцінка дій країни-агресора російської федерації.
Пропонуємо у зв'язку з першою річницею початку визволення українських земель забезпечити, з урахуванням місцевих умов, організацію таких заходів:
звернення/виступи у ЗМІ керівників органів виконавчої влади до населення регіонів (відповідно до викладеної вище Ідеології);
проведення керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування синхронно по всій країні урочистих церемоній підняття Державного Прапора України, із залученням військових, цивільних громадян, які виявили героїзм під час російсько-української війни, волонтерів тощо (дата і час церемоній будуть повідомлені додатково);
покладання квітів цього ж дня (у визволених населених пунктах за рішенням місцевої влади - у день визволення) керівниками місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування до пам'ятних знаків, місць поховань воїнів, загиблих під час російсько-української війни;
у населених пунктах, які були визволені від окупації, - також церемоній ушанування загиблих жителів, покладання квітів до пам'ятних знаків на місцях вчинення рашистами злочинів або місцях поховань жертв окупантів;організацію та відкриття (за можливості) виставок, присвячених визволенню від окупантів населених пунктів;
вирішення із керівниками релігійних організацій питання проведення панахид за загиблими земляками—цивільними і військовими, а також молитов за перемогу українського війська та Український народ;
належний інформаційний супровід відзначення першої річниці початку визволення українських земель, у тому числі, широке висвітлення заходів за участю Президента України та виступів/звернень Глави держави, регіональних тематичних заходів, реалізація з використанням медіа-ресурсів інформаційно-освітньої кампанії, сприяння розміщенню тематичних публікацій у регіональних засобах масової інформації, трансляція тематичних теле- і радіопередач, сюжетів («історії з життя»), інтерв'ю з цивільними та військовими, що зробили вагомий внесок у визволення українських земель, показ фільмів;
сприяння перебуванню та роботі в регіоні представників центральної влади та представників іноземних держав (за окремими дорученнями).
До річниці початку визволення українських земель від рашистських загарбників пропонуємо вжити додаткових заходів щодо: вирішення актуальних питань забезпечення життєдіяльності населених пунктів, які були визволені від окупантів; облаштування місць поховань воїнів, загиблих під час російсько-української війни, цивільних громадян - жертв окупації, інших місць пам'яті.
Особливу увагу просимо приділити забезпеченню дотримання громадського порядку і стабільності у регіоні, нейтралізації деструктивних чинників, зокрема в інформаційному просторі.
Про проведену роботу просимо поінформувати Офіс Президента України до 10 квітня 2023 року.

 

Корисні посилання

  Компания Дикий Сад

Дякуємо
колективу фірми "Дикий Сад" та особисто
Ігорю Францовичу Голубарю

за надані технічні можливості та доступ до мережі Інтернет.

Успіхів Вам та процвітання!

 sait upravlinna

Управління освіти Миколаївської міської ради

min osvity_new

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України

Ми - на Facebook

fasebook

 https://www.facebook.com/groups/1594740010876749

 DIYA

ДІЯ. Цифрова освіта

Vse ukr_onlain

Всеукраїнська школа онлайн

 

 


Статистика
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
106
221
2838
4004
81197
44.212.94.18
7
0
7
Громадська приймальня

Шановні користувачі сайту,

свої звернення, скарги та пропозиції можна надсилати за адресою

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо залишати свої координати для зворотного зв'язку

hacklink al hd film izle duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort dizi film izle tüp bebek merkezi crypter erotik film izle erotik film izle Free Porn Videos kitap alanlarbetdogcineperras.comاباحي عربيايباحيbetebetfoldable toddler towerçin aslanı fiyatBüyükçekmece EscortNişantaşı EscortBahçeşehir EscortFlorya Escortelektronik sigaravozol 6000Betticketw88fm.netsahabetacik hat