imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage
gerb
65 років рідній школі
МИКОЛАЇВСЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА
І-ІІІ СТУПЕНІВ ШКОЛА № 22
З ПОГЛИБЛЕНИМ ВИВЧЕННЯМ
АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ З 1 КЛАСУ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Ukrainian Belarusian Bulgarian Czech Dutch English French German Italian Polish Russian Slovak Slovenian Spanish Turkish
flag

Гімн школи №22

Слова Первової М. М.

Музика Жадік С. М.

 

May school 22 be our glory,

Clear concience, desire and sense.

The school has 50 years of chronicle

And these are your marvelous days.

My school, my delight and my fire,

You spread fame and pride in the world

You are famous for brilliant students,

For skilful and talented work.

Приспів

God bless you, school

God bless you, school

Please, live in peace forever.

And we shall always recollect

The greatest lessons given there.

/*
*/
/**/
Меню сайту
Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.
Енциклопедія безпеки
Медіатор
Дорожній рух
Булінг і насилля
Небезпека у побуті і навколишньому середовищі
Запобігти Врятувати Допомогти
Правова допомога
Заводський РВ ММУ України в Миколаївській області
Охорона праці
Нормативна база
Предметні кафедри
кафедра іноземних мов
портфоліо кафедри іноземних мов
новини кафедри
лінгвістична надія школи
творчість наших учнів
нормативні документи
кафедра суспільних дисциплін
портфоліо кафедри
з досвіду роботи вчителів
інформація для учнів
міжпредметні зв'язи
правова сторінка
кафедра природничо-математичних дисциплін
портфоліо кафедри
нормативні документи
корисні посилання
творчість наших учнів
корисні поради
кафедра початкової освіти
портфоліо кафедри
корисні посилання
портфоліо вчителів
нормативні документи
дитячі та професійні конкурси
оголошення
новини кафедри
кафедра української філології
портфоліо кафедри
новини кафедри
шкільна вітальня
оголошення
Олімпіади, творчі конкурси
нормативні документи
на допомогу вчителю
щоденник кафедри
готуємось до ЗНО
я знаю силу слова
кафедра фізичної культури та технологій
портфоліо кафедри
корисні посилання
нормативні документи
на допомогу вчителю
кафедральний вісник
Шкільний ютуб канал
Сайти вчителів
Конкурси
Вільне опитування

Правила конкурсного приймання

 Правила конкурсного приймання дітей та учнів  до Миколаївської спеціалізованої школи І-ІІІ ст № 22  з поглибленим вивченням англійської мови з 1 класу Миколаївської міської ради Миколаївської обл.

 I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1 .Прийом дітей до 1-го класу та учнів в інші класи на вільні місця спеціалізованої школи І-ІП ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови здійснюється на конкурсній основі відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України    № 389 від 19.06.03., Статуту школи та цих Правил , розроблених робочою групою педагогічних працівників та схвалених на спільному засіданні педагогічної ради і ради школи   (протокол № 4 від 29.03.07 р.), затверджених директо­ром школи за погодженням з управлінням освіти Миколаївської міської ради.

2. У конкурсному відборі беруть участь діти та учні незалежно від місця проживання.

3. Конкурсні випробування здійснюються на безоплатній основі.

II. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

1. Правила конкурсного приймання оголошуються до 1-го квітня поточного року. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні школи. Зміст оголошення доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

2. До 1 травня поточного року в приміщенні школи вивішується перелік питань, за якими буде проводитися співбесіда та перелік питань з навчальних предметів, за якими проводитимуться випробування.

3. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу школи,   проводиться у червні місяці (1-15) у формі співбесіди з дитиною в присутності батьків або осіб, які їх замінюють.

Випробування з навчальних предметів до інших класів на вільні місця проводяться у червні - серпні поточного року та має бути організовано таким чином, щоб зарахування дітей до школи відбулося не пізніше ніж за тиждень до початку нового навчального року.

4. Додаткове конкурсне приймання може, як виняток, відбуватися протягом навчального року за наявності вільних місць за таких самих умов, що й основне.

При цьому наповнюваність класів не повинна перевищувати 30 учнів.

5. Для проведення конкурсних випробувань у школі створюється педагогічна комісія, склад якої затверджується наказом директора школи за погодженням з радою школи. До складу педагогічної комісії залучається практичний психолог. Головою педагогічної комісії є директор школи або його заступник.

6. Для проведення випробувань із загальноосвітніх предметів створюється предметна комісія зі складу членів педагогічної комісії; її склад затверджується наказом директора школи.

7. Для участі в конкурсі дітей, які вступають до 1-го класу школи, подаються заяви батьків або осіб, які їх замінюють, на ім'я директора школи, копія свідоцтва про народження та медична картка дитини встановленого зразка.

Для участі в конкурсі учнів, які вступають в інші класи школи на вільні місця, крім заяви, подаються табеля успішності або свідоцтво про базову загальну середню освіту.

8. До конкурсної комісії можна подавати копії дипломів, грамот, інших документів, які підтверджують здібності учнів з іноземних мов та відображають їх навчальні або творчі досягнення.

9. Не дозволяється вимагати від учнів характеристик з попереднього місця навчання, довідок з місця роботи батьків.

10. Встановлються пільгові умови конкурсу для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей-інвалідів, дітей, які постраждали від аварії на Чорнобильській АЕС, дітей педагогічних працівників школи, якщо вони набрали

50 % балів.

III. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

1 .Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу школи, повинна включати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення іноземних мов.

Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі програми виховання і навчання дітей від 3 до 7 років ("Дитина", Київ, 2003р. ) та матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи. Завдання затверджуються директором школи та погоджуються з управлінням освіти Миколаївської міської ради.

Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.

2.Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу школи, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога. Співбесіда не повинна тривати більше 30 хвилин.

3. Конкурсні випробування для учнів, які вступають до інших класів на вільні місця, проводяться з іноземних мов (англійська 2-4 кл., англійська, німецька 5-11 кл.) в усній або письмовій формах (письмова робота, тестування, усне опитування за білетами) та з української мови, математики. Кількість конкурсних випробувань не повинно перевищувати 3-х.

Чисельність предметної комісії не може перевищувати трьох осіб.

4. Приймання учнів, які навчалися в спеціалізованих загальноосвітніх школах з поглиб­леним вивченням англійської мови, відбувається за співбесідою. Співбесіда передбачає виконання спеціальних діагностичних завдань для виявлення здібностей дитини та наявного рівня знань з англійської мови. Матеріали до співбесіди розробляє педагогічна комісія.

5. Білети, варіанти письмових завдань, тестів для конкурсних випробувань, зміст яких відповідає навчальним програмам середньої загальноосвітньої школи, відповідного класу розробляються методичними об'єднаннями вчителів та затверджуються директором школи за погодженням з управлінням освіти Миколаївської міської ради.

Можливе часткове використання творчих завдань.

6. Не допускається застосовувати ті самі варіанти завдань для випробувань, що відбуваються у різні дні.

7. Конкурсні завдання зберігаються у директора школи в запечатаному конверті, що його відкриває в день випробування голова педагогічної комісії у присутності

її членів та вступників.

8. Для проведення конкурсного випробування у письмовій формі вступникам видається папір зі штампом школи; першу титульну сторінку буде відділено від самої письмової роботи.

Після закінчення випробування письмові роботи шифруються головою педагогічної комісії та передаються для перевірки членам цієї комісії без титульної сторінки. Дешифрування робіт здійснюється головою педагогічної комісії після виставлення балів.

9. Для проведення усного випробування вступникам видається папір зі штампом школи для підготовки до відповіді.

10. Обсяг і тривалість написання вступниками письмових робіт, підготовки до усного опитування за білетами, інших видів випробувань визначає голова педагогічної комісії для кожної вікової групи окремо.

11. Письмові роботи учасників конкурсу та аркуші із записами, зробленими вступни­ками під час підготовки до усної відповіді, зберігаються у школі протягом року.

12. Результати конкурсних випробувань (у тому числі співбесіди) оформляються у вигляді протоколів педагогічної комісії, які зберігаються в тому самому порядку, що й протоколи державної підсумкової атестації учнів.

13. Результати усного випробування оголошуються в той самий день , письмового-не пізніше ніж через три дні після його проведення. Списки вступників з виставленими балами вивішуються у приміщенні школи для загального ознайомлення.

14. Учасники міжнародних олімпіад, конкурсів, призери та учасники ІП-ІУ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад, учасники ІІ-ІІІ етапу конкурсу науково-дослідницьких робіт Малої академії наук поточного року звільняються від конкурсного випробування з відповідного предмета. У такому разі учневі виставляється до протоколу максимальна кількість балів.

15. Учні - випускники 9-х класів, які за результатами навчання отримали свідоцтво про базову загальну середню освіту з відзнакою, звільняються від одного випробуван­ня ( на вибір вступника) з виставленням до протоколу максимальної кількості балів.

16. Діти, учні, які хворіли під час проведення конкурсу, зобов'язані подати медичну довідку, на підставі чого їм надається право участі в повторних конкурсних випробуваннях, термін і проведення яких визначає директор школи.

17. З категоріями учнів, зазначеними в пунктах 14-15, допускається проведення тільки одного випробування – співбесіди. Якщо за результатами співбесіди учень не підтверджує своїх попередніх досягнень, він бере участь у конкурсних випробуваннях на загальних підставах.

18. Діти, учні, які не з'явились на конкурсне випробування без поважних причин, до повторних випробувань не допускаються.

 

IV. Порядок зарахування

1. Діти, які згідно з рейтингом пройшли конкурс, зараховуються до школи наказом директора на підставі рішення педагогічної комісії. Зарахування дітей, учнів проводиться протягом 5 днів після оголошення результатів конкурсу.

2. До школи подаються такі документи: копія свідоцтва про народження, особова справа, медична картка встановленого зразка.

3. Якщо учні, їх батьки або особи, які їх замінюють, не згодні з рішенням педагогічної комісії, вони можуть звернутися до голови цієї комісії з апеляцією. Апеляція подається протягом тижня після оголошення результатів конкурсу і розглядається протягом трьох днів з дня її подання. Для розгляду апеляції створюється апеляційна комісія, чисельність та склад якої визначаються школою за погодженням з управлінням освіти Миколаївської міської ради. Проведення додаткових випробувань під час розгляду апеляції забороняються.

4. У разі, якщо висновки апеляційної комісії не задовольняють осіб , які подали апеляцію, останні можуть звернутись до управління освіти , яке створює свою апеляційну комісію, рішення якої є остаточним.

5. Учні, які за підсумками конкурсу не зараховані до спеціалізованої школи, продовжують навчання у закладі, де вони навчалися до участі в конкурсі. Діти, які не пройшли конкурсу для зарахування до 1-го класу школи, вступають до іншого загальноосвітнього навчального закладу.

6. Діти, учні, які зараховані до школи, але не приступили до занять без поважних причин протягом 10 днів від їх початку відраховуються зі школи. На звільнені місця може проводитися додаткове конкурсне приймання.

 

V. Контроль за проведенням конкурсу.

1.   Директор школи несе персональну відповідальність за дотримання вимог Інструкції про проведення конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), даних Правил.

2.   Контроль за організацією та проведенням конкурсу , порядком зарахування дітей, учнів до спеціалізованої школи за його результатами покладається на управління освіти Миколаївської міської ради.

3.   При порушенні школою вимог Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів ) та даних Правил рішенням управління освіти Миколаївської міської ради результати конкурсу визнаються недійсними.

У такому разі управління освіти організовує і проводить повторний конкурс, результати якого є остаточними.

 

 

ЗМІНИ ТА ДОПОВНЕННЯ

ДО ПРАВИЛ КОНКУРСНОГО

ПРИЙМАННЯ ДІТЕЙ ТА УЧНІВ

до

Миколаївської спеціалізованої

І-ІІІ ступенів школи № 22

з поглибленим вивченням англійської мови

з 1 класу

Миколаївської міської ради

Миколаївської області


 

I. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1 . Зміни та доповнення до Правил прийому дітей до 1-го класу та учнів в інші класи на вільні місця спеціалізованої школи І-ІП ступенів № 22 з поглибленим вивченням англійської мови розроблено відповідно до Інструкції про порядок конкурсного приймання дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл (шкіл-інтернатів), затвердженої наказом Міністерства освіти і науки України     № 389 від 19.06.03., Статуту школи робочою групою педагогічних працівників та схвалені на спільному засіданні педагогічної ради і ради школи   (протокол № 02 від 07.02.11 р.), затверджені директо­ром школи за погодженням з управлінням освіти Миколаївської міської ради.

 

Викласти у такій редакції :

 

II. ОРГАНІЗАЦІЯ КОНКУРСУ

1. Правила конкурсного приймання оголошуються до 1-го березня поточного року. Оголошення щодо умов і термінів проведення конкурсу розміщується у приміщенні школи. Зміст оголошення також доводиться до відома населення через місцеві засоби масової інформації.

2. До 15 березня поточного року в приміщенні школи вивішується перелік питань, за якими буде проводитися співбесіда з метою вступу до 1 класу

       3. Конкурсне приймання дітей, які вступають до 1-го класу школи,   проводиться у квітні-травні місяці (ІІ половина квітня- травень) у формі співбесіди з дитиною в присутності батьків або осіб, які їх замінюють.

 

 


 

 

 

III. ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

 

 

1 . Співбесіда з дитиною, яка вступає до 1-го класу школи, повинна включати виконання спеціальних діагностичних завдань для перевірки рівня загального розвитку дитини, її функціональної готовності до систематичного навчання та здатності до вивчення іноземних мов.

Такі завдання розробляє педагогічна комісія на основі програми виховання і навчання дітей від 3 до 6років ("Я у світі", наказ МОН України №41 від 21.01.2009 року. ) та матеріалів, запропонованих центрами практичної психології і соціальної роботи. Завдання затверджуються директором школи та погоджуються з управлінням освіти Миколаївської міської ради.

Не допускається перевірка знань та умінь дитини понад обсяги державних вимог навчально-виховних програм дошкільного навчального закладу.

2.Чисельність педагогічної комісії для співбесіди з дитиною, яка вступає до 1-го класу школи, не може перевищувати трьох осіб, включаючи практичного психолога. Співбесіда не повинна тривати більше 20 хвилин.

 

 

Корисні посилання

  Компания Дикий Сад

Дякуємо
колективу фірми "Дикий Сад" та особисто
Ігорю Францовичу Голубарю

за надані технічні можливості та доступ до мережі Інтернет.

Успіхів Вам та процвітання!


 sait upravlinna

Управління освіти Миколаївської міської ради


min osvity_new

Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України


DIYA

ДІЯ. Цифрова освіта

Vse ukr_onlain

Всеукраїнська школа онлайнСтатистика
mod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcountermod_jvcounter
168
187
168
5656
2935074
3.235.176.80
7
0
7
Громадська приймальня

Шановні користувачі сайту,

свої звернення, скарги та пропозиції можна надсилати за адресою

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Просимо залишати свої координати для зворотного зв'язку

IndoSec Shellsertleştirici hap isimleriviagra satışkadın azdırıcılarcialis siparişcialis satışcialis 20 mgcialis 100 mgcialis 5 mg 28 tablet fiyatcialis 20 mg eczane fiyatıcialis jelcinsel hastalıklarviagra siparişviagra nedirviagra fiyatıviagra 100 mgdegralifta 20 mglifta 5 mgsinegrajeligravigrandesildegracombo 100 mgflynta 20 mgorcafilvigrandenovagraliftastag 9000geciktiricigeciktirici spreycialis 100mgcialis 20 mgcialis 5 mgcialiscialis jelcialis fiyatıviagra nedirviagra fiyatviagraviagra satışviagra siparişviagraviagra 100 mg fiyatviagra fiyatcialis nedircialiscialis siparişcialis jelcialis satışcialis 100 mgcialis 5 mgcialis 20 mgcialis fiyatKent Switchcaptain black sigaracaptain black purodjarum blackmarlboro double fusionmarlboro shufflecaptain black sigaraKENT D RANGE BLUEWinston Dark BlueKent Switchfree shopWinston Slendermarlboro double fusiondjarum blackcaptain blackcaptain black sigaracaptain black sigaracaptain blackdjarum blackdjarum blackmarlboro double fusioncaptain blackmarlboro double fusionparliament night bluefree shopmarlboro double fusionDjarum Blackkent switchMarlboro ShuffleParliament Night Bluecaptain blackMarlboro TouchDjarum Blackmarlboro ice bluemarlboro touch aquamarmaris escortmarlboro shufflemarlboro double fusionvdcasino giristipobet365 girissupertotobet girisbets10 girisredwin girisbetboo girisbahsegel girismobilbahis girisjetbahis girisbetist giriscavallo sigaracavallo sigaraCamel WhiteEsse BlackCaptain Black BlueMarlboro Double FusionMarlboro ShuffleMilano EjectLucky Strike Double ClickMarlboro Touch GrayMarlboro Double Fusion Summer KarpuzMarlboro Double FusionMarlboro TouchDjarum Blackcaptain blackParliament Aqua BlueCaptain Black sigaraKent SwitchCaptain Black Darm CremaLucky strikemarmaris escortfree shop sigarafree shop alkolduty free shopdjarum black karanfilkent switchdjarum black satın almarlboro touchmarlboro touch blueMarlboro Touch Graymilano sigaracaptain black sigara fiyatlifta 5 mg 28 tablet fiyatdapoksetin fiyatıcialis kullananlarlifta 5 mg 28 tablet kullanıcı yorumlarılifta 20 mg yorumlargeciktirici sprey eczaneankara escortescort ankaraçankaya escortadana escortgeciktirici hap eczanecialis 20 mg kullanıcı yorumlarıpriligy 30 mg fiyatıeczanelerde satılan sertleştiricilerpriligy fiyatlifta 20 mg fiyatcialis 5 mg fiyatlifta 5 mg fiyatlifta 5 mg 28 tablet fiyatcialis 5 mg 28 tablet fiyatlifta 5 mg 28 tablet eczane fiyatılifta 5 mg 28 tablet en ucuz fiyatsaç vitaminibiotin fiyateczanelerde satılan sertleştiricilerpriligy fiyatpriligy 30 mg fiyatıdapoksetin fiyatıpriligy 60 mg fiyatıegzama için şampuanseboreik dermatit şampuanegzama şampuanısakal serumumucize kremkeratin serumkamagra jel fiyatkamagra nedirkamagrayapay kızlık zarıkamagra happenis büyütücü kremviagra fiyatıcialis 100 mgcialis fiyatgeciktirici haptitan jeldelay spreytitan jelpenis kaldırıcı ilaç isimlerien iyi geciktirici sprey isimlerigeciktirici hap isimlerien iyi bayan azdırıcı damla isimlerikurtköy escortKurtköy EscortEscort KurtköyKurtkoy Escort BayanKurtkoy Escortdavidoff gold slenderdjarum black vişneWinston Lightbursa escortcaptain blackwso shellmini shellwebadmin.php shellBase 64 Encodecgi telnetk2ll33d shellAn0n 3xPloiTeRhacklink satışVhosts Bypass shellmentollü sigaramarlboro shuffleMarlboro Double Fusion Summer KarpuzWinston Slendererkek azdırıcı damlabayan azdırıcı ilaç isimlerisertleştirici ilaçlarKENT D-RANGE BLUEMilano EjectCaptain Black BlueMarlboro Double Fusionmarlboro double fusionfree shop sigarafree shopMarlboro Double FusionCaptain Black SigaraMarlboro Double FusionMarlboro ShuffleMarlboro Double Fusioncaptain black sigaraKent Switchkent d range blueCaptain Blackfree shop sigarafree shopmarlboro gold touchmarlboro touch aquacaptain black satın alesse blackLucky Strike MixMarlboro Touch Aquadjarum black satın alMarlboro Double FusionKent MixWinston Dark Bluekent switchkent d range blueCaptain Black SigaraDjarum BlackLucky Strike Mix 4 AromalıParliament Night BlueOlmeca Tekiladjarum blackKent Switch MentollüGENTLEMAN JACKWinston LightWinston SlenderWinston Dark BlueWinston Light SigaraMarvel PipersVosue FrissonOme Super Slim MentollüMarlboro Double Fusion Summer Karpuzparliament night blueRothmans SigaraKent SlimROTMANS SigaraMarlboro Gold TouchMarlboro GoldKent Switchfree shop alkolCaptain Black Darm CremaMarlboro Double FusionMeharisKent SwitchBackwoods Islak PuroKent MentollüMarlboro RED KırmızıVosue FrissonKENT D RANGE BLUEDavidoff Gold SlenderCaptain Blackfree shopMarlboro Touch AquaWinston Slenderescort bursanilüfer escortgörükle escortantalya escortsakarya escortizmir escortDavidoff SigaraGENTLEMAN JACKChivas RegalMarlboro Gold Touchfree shopmarlboro touchdjarum blackcaptain blackKENT D-RANGE BLUEDavidoff SigaraCavallo By Vasily Vinteroff MentollüMarvel Compact Party MixDjarum VanillaAlcapone Sigaracamel brownkent slimRothmans Sigarakent mentollümarlboro redColts Red Deluxe Vişne SigaraMarlboro Double MixPall Mall Switch MentollüTekel 2001Djarum VanillaDjarum BlackHEETSLucky Strike Double ClickKent MentollüMarlboro Double MixDuty Free ShopWinston Classic Red SigaraPall Mall Switch MentollüRothmans SigaraLucky Strikefree shop alkolMarlboro ShuffleParliament Aqua BlueMarlboro TouchKent SwitchMarlboro Touch AquaDjarum VanilyaDuty Free ShopAmarula LikörAbsnithe Yeşil PeriDavidoff Gold SlenderParliament Night Bluecaptain blackMarlboro Touch AquaMarlboro Double Fusion SummerMarlboro Touch AquaTekirdağ Rakı Çeşitleriolmeca tekilaDjarum BlackParliament Night BlueMarlboro Double Fusion Summer KarpuzWinston Dark BlueDavidoff SigaraCaptain Black BlueMarvel Compact Party MixDuty Free ShopMarlboro Gold TouchChivas Regal Viskifree shop puroMilano EjectEsse BlackROTMANS SigaraMore Sigara KırmızıMarlboro Touch GrayRothmans SigaraMarlboro Double FusionToscanello PuroMarlboro Goldistanbul escortşişli escortmecidiyeköy escortizmir escortantalya escortşişli escortistanbul escortşişli escort bayanşişli bayan escortmecidiyeköy escortCaptain Black Dark CremaMarlboro RED KırmızıKent MentollüMarlboro Double BurstMarlboro Double Fusion Summer Karpuzmarvel sigaraspor haberlerizonguldak escortzonguldak escortzonguldak escortsex hikayeleriseks hikayeleriadana escortyozgat escortadana escortadana escortadana escortafyon escortmalatya escortkars escortdenizli escortmanisa escortmersin escorttokat ecsortbeylikdüzü escortbodrum escortbolu escortburdur escortburdur escortbursa escortbursam escortçeşme escortçorum escortdidim escortdiyarbakır escortdiyarbakır escorttekirdağ escorterzincan escorterzurum escorteskişehir escorteskişehir escortgiresun escortgiresun escorthatay escortısparta escortkastamonu escortkayseri escortkonya escortkuşadası escortkütahya escortmalatya escortmaraş escortmersin escortordu escortrize escortsamsun escortsivas escorttekirdağ escorttrabzon escortvan escortyalova escortyozgat escortzonguldak escortzonguldak escortsex hikayelerisex hikayelerisex hikayelerieskişehir escorteskişehir escortsex hikayelerisex hikayelerisex hikayeleriantep escortantep escortantep escortantep escortgiresun escortgiresun escortkars escortkars escortkastamonu escortkastamonu escortkastamonu escortkastamonu escortkayseri escortkayseri escortkayseri escortkıbrıs escorrtkıbrıs escortkıbrıs escortkıbrıs escortMadspot shellkıbrıs escortwso shellr57 shellkocaeli escortkocaeli escortkonya escortkonya escortkadın azdırıcı damla isimlerieczane geciktirici hapeczanede satılan cinsel güç artırıcı ilaçeczane ereksiyon hapı isimleripenis sertleştirici hapsertleştirici ilaç çeşitleribayan azdırıcı damlapenis sertleştiricicialis satışCavallo By Vasily Vinteroff MentollüMarlboro Touch GrayKent MentollüParliament Aqua BlueDjarum VanillaWinston Lightfree shopJagermeisterMarlboro ShuffleCaptain Black Dark CremaKent SwitchVosue FrissonMarlboro REDkocaeli escortkonya escortkuşadası escortkuşadası escortkütahya escortkütahya escortkütahya escortkütahya escortcamel sigarasex hikayelerisex hikayelerimalatya escortmalatya escortmanisa escortmanisa escortmanisa escortmanisa escortmaraş escortmaraş escortmardin escortmardin escortmardin escortmardin escortmardin escortmarmaris escortmarmaris escortmarmaris escortsex hikayelerimuğla escortmuğla escortParliament Night Bluemuğla escortnevşehir escortnevşehir escortnevşehir escortnevşehir escortnevşehir escortniğde escortniğde escortniğde escortordu escortniğde escortniğde escortordu escortordu escortsex hikayelerisex hikayelerisex hikayeleririze escortsakarya escortrize escortrize escortsakarya escortbursa escortsakarya escortsakarya escortsakarya escortsakarya escortsamsun escortsamsun escorturfa escorturfa escorturfa escortbursa escortsex hikayeleriMarvel Compact Party Mixsex hikayelerisex hikayelerisex hikayelerisex hikayelerisex hikayelerisinop escortKent Mix Aroma Sigarasinop escortsinop escortsinop escortsinop escortsivas escortsivas escortsivas escortsivas escortsex hikayeleriCaptain Black Bluetekirdağ escorttekirdağ escorttekirdağ escorttokat escorttokat escorttrabzon escorttrabzon escorttrabzon escorttrabzon escortsex hikayeleriurfa escorturfa escortuşak escortuşak escortuşak escortvan escortvan escortvan escortvan escortyalova escortyalova escortyalova escortyalova escortyozgat escortyozgat escortyozgat escortafyon escortafyon escortafyon escortağrı escortağrı escortseks hikayelerialanya escortalanya escortalanya escortalanya escortalanya escortalanya escortalanya escortalanya escortantalya escortantalya escortmalatya escortısparta escortartvin escortşişli escortmecidiyeköy escortescort istanbulbebek escortcaglayan escortbayrampasa escortgungoren escortbodrum escortcialishostagor bypass shellsecure server bypass shellcanli bahis oynagaziantep escortmersin escortsohbet numaralarıdeneme bonusu veren bahis sitelerityrone unblocked gamessohbet hattıadana escortadana escortadana escortkayseri escortdeneme bonusugaziantep escortsohbet numaralarıbedava bonus veren bahis siteleri1xbetcanlı bahis oynayozgat escortyalova escortvan escortuşak escorturfa escortzonguldak escorttunceli escorttrabzon escorttokat escorttekirdağ escortsivas escortşırnak escortsinop escortsiirt escortsamsun escortsakarya escortrize escortosmaniye escortmaraş escortmanisa escortedremit escortwso shellwso shellmalatya escortantalya escortelazığ escortadana escortbursa escortbatman escortantep escortkocaeli escortdiyarbakır escorthatay escortkayseri escortsamsun escortankara escortdenizli escortkonya escort bayansakarya escorteskişehir escortizmir escorterzurum escortkuşadası escortadana escortağrı escortmaraş escortosmaniye escortkaraman escortbayburt escortkarabük escortkars escortbingöl escortsiirt escortniğde escorttunceli escortaksaray escortkastamonu escortyalova escortvan escortmuş escortamasya escortnevşehir escortuşak escorttekirdağ escortbatman escortbitlis escortdüzce escortbolu escortartvin escortkarabük escortkaraman escortkırsehir escortkuşadası escortçankırı escortkırklareli escortkırıkkale escortsinop escorttekirdağ escortgaziemir escortkarşiyaka escortamasya escorttrabzon escortısparta escortçanakkale escortsakarya escortyalova escortkastamonu escortrize escortgiresun escortyozgat escortniğde escorterzurum escortçorum escortordu escortmaraş escortmardin escortelazığ escortvan escorturfa escortaydın escortaksaray escortburdur escortçeşme escortelazığ escortkütahya escortardahan escortmardin escortçankırı escortığdır escortçanakkale escortrize escorterzincan escortordu escortburgaz escortçorum escortçorlu escorthatay escortaydın escortbursa escortısparta escortedirne escorteskişehir escortdenizli escortkonya escorthatay escorttrabzon escortalanya escortmuğla escortbalıkesir escortizmit escortantalya escortmanisa escortedirne escortçanakkale escortbalıkesir escortafyon escortyalova escorttokat escorttekirdağ escortsivas escorturfa escortosmaniye escortmardin escortmuğla escortordu escortmanisa escortkütahya escortalanya escortmutlu son masajuşak escortburdur escortyozgat escortkıbrıs escortbilecik escortgiresun escortbartın escorttokat escorturfa escortkırıkkale escortsinop escortankara escorteryaman escortankara sınırsız escortkocaeli escortizmit escortbursa escort bayanWinston Dark BlueMuratti SigaraMarvel Party Mixfree shop sigaraataköy escortbahcelievler escortWinston SlenderMore Sigara Kırmızı PaketMilano EjectOme Super Slim MentollüWinston Classic RedKent NanoKent Mentollü ÜrünlerimizLucky Strike MixMini MoodsBackwoods Islak PuroMonte Cristo Habanaerdemli escortfethiye escortadana escortankara escortantep escortaydın escortdiyarbakır escortbursa escortdenizli escortkayseri escorteskişehir escortkocaeli escortkonya escortmalatya escortmaraş escortmuğla escortmardin escortmersin escortordu escortsakarya escortsamsun escorturfa escorttekirdağ escorterzurum escortbalıkesir escortkamagra jelgorukle escortfree shop sigarazonguldak escorttrabzon escortvan escortyozgat escortaydın escortcorum escortmecidiyeköy escorthalkali escortbeşiktaş escorterzurum escortkütahya escortgiresun escortmaraş escortnişantaşı escortsefaköy escortKENT D RANGE BLUEr57 shellc99 shellgaziantep escort1xet girişsohbet numaralarıwso shellkurtköy escortAbsnithe Yeşil Perişişli escortpendik escortkartal escorttuzla escortbomonti escortkurtkoy escortatasehir escortWinston Light SigaraVİCEROY Sigarafree shop sigaraJack Daniels Tennessee HoneyDjarum Black Karanfil ve Cherry VişneCamel BrownAmarula LikörJack Daniels Tennessee HoneyOlmeca TekilaTekirdağ Rakı ÇeşitleriMarlboro Double Fusion Summer KarpuzKent Mix böğürtlenliizmit anal yapan escortizmit sınırsız escortescort bayanescort bayaneskort ankarabursa merkez escortfuck googleizmit otele gelen escortgebze escortdarıca escortkocaeli sınırsız escortkocaeli eskort bayanyahya kaptan escortçınarcık escortyalova escortCaptain Black BlueDjarum Blackyalıkavak escortpolatlı escort