Как выбрать внешний диск. Внешний жесткий диск как выбрать самый подходящий. Какой внешний диск выбрать. Какой принтер выбрать. Какой выбрать лазерный принтер сегодня. Какой цветной принтер выбрать. Готовые программы на java. Изучаем java с нуля быстро. Как начать программировать на java. Бесплатные игры для планшетов android. Качественный samsung android планшет. Планшет android цена. Отдых в турции отели. Самый лучший отдых в турции. Отдых в турции отели цены. Wow дк гайд. Лучший wow фрост дк гайд. Wow дк танк гайд. Рабочие программы на языке python. Изучаем python с нуля. Язык python для начинающих. Бесплатые плагины для Joomla. Скачать joomla плагины бесплатно. Где скачать самые последние плагины на joomla.

До уваги випускників ЗНО 2018

До уваги випускників 11 класів та їх батьків!

Адміністрація школи просить Вас ознайомитись з матеріалами щодо проведення ЗНО у 2018 році

ЗНО-2018. Що необхідно знати?

У 2018 році державна підсумкова атестація в старшій школі відбуватиметься у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Відповідно, випускникам шкіл, незалежно від бажання продовжити навчання у закладах вищої освіти, необхідно буде складати шкільні іспити за технологією ЗНО. Пропонуємо учасникам тестування ознайомитись з найбільш актуальною інформацією щодо проведення тестування.

Пробне зовнішнє оцінювання

Пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників з процедурою проведення тестування. Участь у пробному тестуванні є добровільною. Реєстрація для участі у пробному ЗНО розпочнеться 9 січня та триватиме до 31 січня 2018 року. Реєстрацію здійснюватимуть регіональні центри оцінювання якості освіти. Вартість складання одного пробного тесту коливатиметься від 129 до 137 грн в залежності від регіону проживання учасника.

Вибір предметів ЗНО

Для вступу до вишу для навчання за освітнім рівнем бакалавра абітурієнт має подати сертифікати ЗНО з трьох конкурсних предметів. У 2018 році прийматимуться сертифікати отримані у 2016-2018 роках, окрім сертифікатів з іноземних мов. Конкурсні предмети, з яких вступник має надати сертифікати ЗНО, визначені умовами прийому до вишів, в залежності від спеціальності, обраної абітурієнтом.

Якими будуть тести ЗНО у 2018 році

Особливості кожного тесту визначені характеристиками сертифікаційних робіт ЗНО, якими встановлені форми тестових завдань, час на їх виконання, методологія оцінювання завдань, розподіл за частинами, що зараховуватимуться як державна підсумкова атестація та як вступний іспит до вишів тощо. Цього року зміни структури зазнали майже усі тести ЗНО, однак найсуттєвіші зміни внесено до тестів з англійської, іспанської, німецької та французької мов — вони отримали нову частину тесту — «Аудіювання».

Реєстрація на ЗНО

Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться 06 лютого і триватиме 19 березня. Внесення змін до реєстраційних даних буде можливе до 02 квітня. Особа, яка реєструється для проходження тестування, має подати до відповідного регіонального центру оцінювання комплект реєстраційних документів. Порядок реєстрації буде визначений на початку 2018 року.

Графік ЗНО

У 2018 році зовнішнє незалежне оцінювання розпочнеться 22 травня тестом з математики, також у травні випускники шкіл складуть тести з української мови та літератури, іспанської, німецької та французької мов. ЗНО з інших предметів відбудеться з 1 червня по 13 червня 2018 року.

ЗНО і ДПА

Результати ЗНО з трьох навчальних предметів будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за рівень повної загальної середньої освіти. До переліку предметів, що будуть зараховані як результати ДПА включено тести з української мови і літератури, математики або історії України, а також одного з навчальних предметів за вибором випускника.

Результати ЗНО

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з української мови та літератури, іноземних мов, математики та біології відбудеться не пізніше 15 червня 2018 року. Оголошення результатів з історії України, географії, фізики та хімії - до 21 червня 2018 року. Оголошення результатів учасників додаткової сесії зовнішнього незалежного оцінювання відбудеться не пізніше 17 липня 2018 року.

Власне висловлення з української мови

Відкрите тестове завдання з розгорнутою відповіддю у вигляді власного висловлення є одним з найважливіших завдань у тесті з української мови та літератури. Учасники тестування можуть скористатись безкоштовним збірником матеріалів та дізнатись, як краще діяти на тестуванні при написанні власного висловлення.

ЗНО-онлайн

При підготовці до складання тестів учасники ЗНО можуть скористатись найбільшою безкоштовною онлайн-базою тестів зовнішнього незалежного оцінювання. На сайті «ЗНО онлайн» розміщені всі тести, що складали абітурієнти під час зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років, а також тести, що пропонувались вступникам під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання 2009-2017 років. Частина тестів доповнена коментарями фахівців

18.205.60.226