Купить новостройку с отделкой. Где купить однокомнатную квартиру в новостройке? Купить новостройку недорого. Оценка стоимости недвижимости. Какая рыночная оценка недвижимости? Принципы оценки недвижимости. Теплый пол своими руками. Как сделать теплый пол в доме. Монтаж водяного теплого пола. Не включается ноутбук. Скажите почему не включается ноутбук. Ноутбук включается и сразу выключается. Быстрый кредит наличными. Где быстро взять кредит без справок. Оформить быстрый кредит. Топ wow сервера. Где скачать последний клиент wow? Самый лучший сервера world of warcraft. Ленточная пилорама цена. Ленточная пилорама своими руками чертежи. Скачать чертежи ленточной пилорамы. Аренда квартир без посредников. Длительная аренда квартир без посредников и прочих. Аренда однокомнатной квартиры.

Ігри на рухливих перервах

"Вгадай, хто!"

Ігри-вгадайки однаково улюблені учнями різного віку, викликаючи навіть у старшокласників непідробний інтерес і захопленість процесом. Вони дозволяють будь-якій кількості бажаючих брати участь в розвазі і не приносять абсолютно ніякого занепокоєння вчителям. Але, на відміну від всіх інших шкільних забав, серед такого роду ігор є свій безперечний лідер — гра «Крокодил»:

Розважальні ігри в позаурочний час

Гра «Потрібний предмет»

Опис гри: на чотирьох кутах стола прикріплені аркуші з написами певних предметів (кубик, ручка від скакалки, гумове кільце, піраміда), а в центрі у різній послідовності покладені від 4 до 6 предметів.

"Козацькі забави"

Перелік розважальних конкурсів для учнів патріотичного спрямування

Конкурс «Історична вікторина»

Мета: необхідно дати правильні відповіді на задані питання.

1.Як називається зачіска козака? (оселедець)

2.Як називалось місце, де жили козаки?  (курінь)

3.Яка їжа була в козаків найулюбленішою?   (каша)

Теоретичний матеріал із фізичної культури

Теоретичний матеріал із гандболу

для учнів 5 – 6 класів

352246921 Гандбол (ручний м'яч) — командна спортивна  гра, олімпійський вид спорту. В гандбол грають  на спеціальному полі (переважно в залі) між  двома командами по сім спортсменів у кожній  (раніше по 11); перемогу дає перевага у  кількості забитих м'ячів (голів). Тривалість гри  — 2 тайми по 30 хв.

Історія гри

Гандбол, у нинішньому його вигляді, придумали  датські футболісти на рубежі ХІХ і ХХ століть  — як заміну футболу, для гри в зимовий час. У гандбол грають руками, а кожна команда складається всього лише з 6 гравців і воротаря.

Згадки про «прабатьків» цього виду спорту — стародавні ігри з м'ячем руками — зустрічались ще в «Одіссеї» Гомера та у працях давньоримського лікаряКлавдія Галена.

Датою зародження спортивної гри з м'ячем, зареєстрованої в міжнародній спортивній класифікації за назвою «гандбол» (ручний м'яч), прийнято вважати 1898 р, коли викладач фізичного виховання реального училища датського міста Ордруп Хольгер Нільсен ввів в уроки фізичної культури жіночих груп гру з м'ячем, названу «хаандболд» («хаанд» — рука і «болд» — м'яч), у якій на невеликому полі змагалися команди з 7 чоловік, передаючи м'яч один одному і прагнучи закинути його у ворота.

Майданчик для гри в гандбол

Гра відбувається в закритому приміщенні на прямокутному майданчику розміром 40×20м. Навколо майданчика має знаходитись зона безпеки розміром не менше 1м уздовж бокових ліній і не менше 2 м за лінією воріт.

По центру кожної лінії воріт встановлюються ворота. Вони повинні бути надійно закріплені. Внутрішні розміри воріт: ширина 3 м, висота 2 м. Стійки воріт і перекладина повинні мати квадратний переріз зі стороною 8 см, при цьому задня кромка стійок повинна збігатися з зовнішньої кромкою лінії воріт.

Команда

Команда складається з 14 осіб, з яких одночасно на майданчику можуть перебувати не більше 7, інші є запасними. Один з гравців, що знаходяться на майданчику є воротарем. Гравець, який є воротарем, може в будь-який час стати польовим гравцем. Аналогічно й польовий гравець може в будь-який час стати воротарем.

Тривалість гри

Матчі дорослих команд (від 16 років) складаються з двох таймів по 30 хвилин з 15-хвилинною перервою (матчі дитячих команд 8-12 років складаються з двох таймів по 20 хвилин, а команд 12-16 років — з двох таймів по 25 хвилин), Після перерви команди міняються сторонами майданчика.

ІННОВАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ НА УРОКАХ ФІЗИЧНОЇ КУЛЬТУРИ

Підготовка учнів до життя, праці й творчості закладається в загальноосвітній школі. Для цього процес навчання та організаційна методика уроку повинні бути побудовані так, щоб широко залучати учнів до самостійної творчої діяльності щодо засвоювання нових знань та вдалого використання їх на практиці.

54.92.163.188

instagram takipçi hilesi hacklink satış wso shell wordpress free themes kalça büyültme webr00t shell elektronik sigara Google