Укладка ламината на пол. Быстрая укладка ламината своими руками видео. Укладка ламината по диагонали. Пробковое покрытие для пола. Качественная укладка пробкового пола. Пробковый пол плюсы и минусы. Смеси для выравнивания пола. Быстрое выравнивание бетонного пола. Выравнивание пола стоимость. Самоделки для дома. Лучшие самоделки для дома своими руками. Полезные самоделки для дома. Как обустроить кухню. Как обустроить маленькую кухню быстро. Как обустроить кухню фото. Как открыть свой магазин. Хочу открыть магазин с большим капиталом. Сколько стоит открыть магазин. Диван своими руками. Как сделать диван своими руками для дома. Диван своими руками чертежи. Дизайн маленькой кухни. Красивый дизайн интерьера кухни фото. Малогабаритные кухни дизайн.

права людини і права дитини

Під час вивчення правознавства особливу увагу варто приділити правам людини як наскрізному компоненту усіх навчальних дисциплін.

Відповідно до Керівних принципів освіти в галузі прав людини для систем середньої школи , розроблених Бюро демократичних інститутів і прав людини Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ БДІПЛ) основні компетенції в галузі прав людини для учнів середніх шкіл включають такі основні елементи:

знання і розуміння (філософія прав людини, принципи прав людини і прав дитини, міжнародні стандарти, дотримання прав людини); ставлення і цінності (повага до себе та інших, критичне мислення, толерантність тощо); навички та поведінка (відстоювання прав людини тощо).

Під час викладання правознавства варто також звернути увагу на рекомендації Координатора проектів ОБСЄ в Украйні щодо запровадження підходу, заснованого на правах людини, до загальної середньої освіти в Україні (соціогуманітарний цикл). У результаті посилення освітнього компоненту з прав людини, засвоєння учнями/ученицями знань і розуміння принципів прав людини надасть можливість користуватися своїми правами і реалізовувати їх, а також поважати і відстоювати права інших.

Ураховуючи важливість прав людини як наскрізного компонента усього освітнього процесу, особливу увагу потрібно приділити ознайомленню учнів/учениць із Міжнародним біллем прав людини, що складається із Загальної декларації прав людини (1948), Міжнародного пакта про громадянські і політичні права (1966) і Міжнародного пакта про соціальні, економічні і культурні права (1966). Також важливо передбачити практичні заняття щодо застосування Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод (1950) та обов’язковості практики Європейського суду з прав людини в Україні. Окремо варто ознайомити учнів/учениць із Конвенцією ООН про права дитини (1989)

ПРАВА ЛЮДИНИ ТА ПРАВА ДИТИНИ

20 листопада вважається Всесвітнім днем дитини.

Офіційно це свято з’явилося в 1954 році завдяки відповідному рішенню Генеральної асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення належних умов для їхнього життя.

Організація Об’єднаних Націй прийняла Декларацію* прав дитини 20 листопада 1959 р. Крім того, 20 листопада 1989 року була відкрита до підписання Конвенція* про права дитини.

27 вересня 1991 року Україна приєдналася до Конвенції про права дитини, ратифікувала її та підписала Факультативний протокол до Міжнародного пакту про громадянські та політичні права.

З цього часу Конвенція про права дитини є частиною національного законодавства України.

*Декларація – документ, офіційна заява, де проголошуються основні принципи.

*Конвенція – різновид міжнародного договору, що встановлює взаємні права і обов’язки сторін.

Післявоєнне облаштування світу потребувало вироблення якісно нових міжнародно – правових стандартів прав людини, що втілилося в ухваленні Загальної декларації прав людини на засіданні Генеральної асамблеї ООН 10 грудня 1948 року.

Декларація вперше сформулювала основоположні права, які повинна мати кожна людина. Україна (на той час – УРСР) ратифікувала Загальну декларацію ООН у 1973 році. Цей засадничий міжнародно – правовий документ перекладений 375 мовами і діалектами мов.

Вона є складовою Міжнародного Білля прав людини. Цей документ, крім Загальної декларації прав людини (1948), включає Міжнародний пакт про громадянські і політичні права (1966) і Міжнародний пакт про соціальні, економічні і культурні права (1966). Це основоположні документи про права людини в світі. Їх вважають авторитетним набором міжнародних стандартів прав людини. Це назва підкреслює значну взаємопов'язаність цих трьох документів

ромадянські і політичні права (1966) і Міжнародний пакт про соціальні, економічні і культурні права (1966). Це основоположні документи про права людини в світі. Їх вважають авторитетним набором міжнародних стандартів прав людини. Це назва підкреслює значну взаємопов'язаність цих трьох документів.

54.198.134.104

instagram takipçi hilesi hacklink satış wso shell wordpress free themes kalça büyültme webr00t shell elektronik sigara Google