Снять квартиру посуточно. Быстро снять посуточно квартиру в казани. Снять однокомнатную квартиру посуточно. Помощь в получении ипотеки. Удобное получение ипотеки в сбербанке. Что нужно для получения ипотеки. Отопление частного дома. Как сделать отопление частный дом схема. Частный дом монтаж отопления. Восстановление жесткого диска. Быстрое восстановление информации с жесткого диска. Восстановление данных жесткого диска программа. Кредит с плохой историей. Быстрые кредиты онлайн с плохой историей. Срочный кредит с плохой историей. В какой сервер играть в WOW. Топ world of warcraft серверы. Wow серверы pandaria. Круглопалочный станок чертежи. Круглопалочный станок купить дешево. Самодельный круглопалочный станок. Кредит на покупку квартиры. На долго взять кредит на квартиру. Кредит на покупку квартиры.

Portfolio

portfolio

pdfour teachers.pdf

Мечет Катерина

mechet

Мечет

Катерина Олександрівна

заступник директора з навчально-виховної роботи,

вчитель англійської мови вищої категорії, "старший вчитель"

номінант конкурсу “Нове ім”я”, 2004 р., півфіналіст програми «Премії за досягнення у викладанні англійської мови» - 2009 р.; грамота Міністерства освіти і науки України ; посіла ІІ місце у І-ІІІ етапі міського конкурсу «Нове імя-2013» у номінації «Заступник директора»; переможниця обласного заочного конкурсу «Від творчого вчителя – до обдарованого учня» у номінації «Проектна діяльність навчального закладу як засіб підвищення ефективності профільного навчання» (2013/2014); нагороджена грамотою Верховної Ради України за заслуги перед українським народом (травень 2017 р.)

Первова Марина

Its meПервова

Марина Марківна

зав. кафедрою іноземної філології,

вчитель англійської мови вищої категорії,

вчитель-методист,

керівник шкільного гуртка "Євроклуб" (міжнародна діяльність)

Відмінник освіти України, 5-разовий регіональний переможець, національний переможець Українсько-Американської програми “Премії за досягнення в викладанні англійської мови”, стажування в США, 2002 р.; 2-разовий півфіналіст програми “Партнерство в освіті”, 2002, 2004 р.; 3-разовий номінант Всеукраїнського конкурсу “Панорама творчих уроків – 2005, 2006, 2007”; національний переможець конкурсу “Панорама творчих уроків - 2008»; переможець міського етапу конкурсу «Вчитель року-1997», присвоєно звання “Кращий педагогічний працівник» в номінації «вчитель англійської мови», 2008 р.; переможець І, ІІ етапів, «дипломант» ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2009», переможець Українсько-Польської програми за підтримки фонду “Освіта для демократії», участь у конференції, м.Варшава, Польща (березень 2010 р.); І місце в конкурсі навчальних програм («Навчальна програма та методичні рекомендації з бізнес-курсу англійської мови для учнів 11х класів»), 2011 р.; номінант конкурсу “Європейські міста-побратими», 2011 р., Всеукраїнський переможець програми “Youth in action” в номінації “Youth Exchanges”, міжнародний семінар-тренінг «Quality for Youth Exchanges”, Турція, вересень 2013; переможниця програми лідерів молодіжних організацій “Youth in Action», участь у міжнародній конференції «Молодь на міжнародній арені. Ефективні шляхи роботи з молоддю всього світу». м.Брюссель, Бельгія, 25 травня–1 червня 2014 р.; лауреат X Всеукраїнського конкурсу Microsoft «Вчитель-новатор», лютий 2014 р.; дипломант конкурсу «Керівники методичних об’єднань» (журнал «Заступник директора»), грудень 2014 р.; переможниця програми «Ерасмус+. Молодь в дії» та учасниця МІЖНАРОДНОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ З ПИТАНЬ ІСТОРИЧНИХ, КУЛЬТУРНИХ ТА ДУХОВНИХ ЦІННОСТЕЙ МОЛОДІ   ЄВРОПЕЙСЬКИХ КРАЇН, березень 2015 р., м.Вроцлав, Польща; лауреат Всеукраїнського конкурсу «Учитель в серці», березень-квітень 2016 р.; переможниця програми «Ерасмус+, Молодь в дії», запрошена на конференцію з теми «Вступ до Європи», м.Флоріна, Греція, вересень 2016 р.; нагороджена званням «Городянин року-2016», керівник шкільного Євроклубу (міжнародна діяльність); подяка від голови представництва ЄС в Україні (травень 2018 р.) - нагороджена сертифікатами Британської фундації Generation Global за виховання компетентної особистості, лідера суспільства, громадянина світу; з 2016 р. координатор польського проекту обміну школярів, м..Закопане, Польща.

Заводськова Руслана

Заводськова

Руслана Іванівна

зав. кафедрою з виховної роботи,

вчитель англійської мови вищої категорії,

вчитель-методист

Відмінник освіти України, 4-разовий переможець І туру Українсько-Американської програми “Премії за досягнення в викладанні англійської мови”; національний переможець Українсько-Американської програми “Премії за досягнення в викладанні англійської мови”, стажування в США, 2009 р., номінант Всеукраїнського конкурсу “Панорама творчих уроків – 2005”; грамота Міністерства освіти і науки України; нагороджена нагрудним знаком «В.Сухомлинський» 03.08.2010, вручено 08.2012; координатор проекту «Одного разу в Європі», м.Кшижово, Польща (жовтень, березень 2018 р.).

3.234.214.113