Флаг справа

Гимн школы

Пояснення до шкільного герба

Сонце, що сходить - початок нового дня, світле майбутнє.

Лазур (Блакитний) – глибоке, неосяжне небо, на якому сходить сонце. Біло-жовті лінії з зірками - Чумацький Шлях - символ нескінченності, прагнення до самовдосконалення, вічного пошуку істини.

Срібний фон – завжди був символом благородства, відвертості, чистоти, невинності і правдивості.

Турботливі учительські долоні дбайливо плекають маленькі зірочки, які виростають у потужні, яскраві зорі.

Золото в геральдиці традиційно символізує духовне багатство, справедливість, велич, повагу, вірність.

Книга і перо – атрибути, які супроводжують людину в дорозі по Країні Знань.

Витяг із положення про Прапор школи

Прапор школи є полотнищем білого кольору. Білий колір ототожнюється з сонячним світлом, божеством, благом, життям, повнотою буття та прагненням до знань, що несуть світло.

В центрі білого полотнища розміщено Герб школи.

У нижній частині Прапора проходять три лінії як єдність трьох ланок навчання (початкова, середня, старша) блакитний колір, яких є символом величі, гордості за свою школу та приналежності до великої шкільної родини.

Прапор школи є обов’язковим атрибутом поряд з Державним прапором України під час шкільних урочистостей.

Право піднімати Прапор школи на початку та опускати вкінці навчального року надається (за рішенням педради школи) кращим учням та випускникам школи.

На початку навчального тижня Прапор школи піднімається кращими учнями чергового класу.

Дочірні категорії