Как правильно класть плитку. Как класть плитку на стену быстро. Класть плитку своими руками. Как выбрать ламинат для квартиры. Какой лучше выбрать ламинат сегодня. Какого цвета выбрать ламинат. Как правильно клеить обои. Как клеить обои на потолок вертикально. Как правильно клеить углы обоями. Интересные самоделки своими руками. Качественные самоделки своими руками фото. Самоделки для дома своими руками. Как сделать потолок в доме. Чем лучше утеплить потолок дома на сегодняшний день. Утепление потолка дома своими руками. Бизнес идеи с минимальными вложениями. Успешные идеи малого бизнеса с нуля. Прибыльные бизнес идеи. Как сделать мебель своими руками. Сделать деревянная мебель своими руками. Сделать мебель своими руками видео. Опалубка для фундамента. Как сделать опалубку для фундамента быстро. Опалубка для фундамента купить.

ППД

Безнюк Тетяна

Безнюк

Тетяна Валентинівна

вчитель англійської мови вищої категорії,

вчитель-методист

1. Інформація про автора

Прізвище, ім’я, по батькові: Безнюк Тетяна Валентинівна

Рік народження: 1969

Фах: учитель англійської мови

Звання, нагороди: звання «учитель-методист», грамоти управління освіти виконкому Миколаївської міської ради, 2-разовий регіональний переможець Українсько-Американської програми «Премії за досягнення в викладанні англійської мови», переможець міського етапу конкурсу «Вчитель року -2003».

Педагогічний стаж: 20 років.

Посада: вчитель англ. мови вищої категорії, вчитель-методист.

Адреса досвіду: Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу.

2. Інформація про досвід

Тема: створення ситуації успіху на уроці через підтримання партнерського діалогу.

Ким і коли вивчався досвід: заступником директора з навчально-виховної роботи Мечет К.О. - 2010-2011 навч. рік .

Ідея досвіду: створення умов спільної творчої діяльності вчителя та учнів, що має для кожного з них особистісний зміст,встановлення відносин партнерства,які проявляються у взаємозв'язку і взаємовпливі,в узгодженості їх мовних вчинків,перетворення репродуктивного навчання на цікавий життєтворчий процес активного діалогу учителя з учнем, учня з іншим учнем, учня з учителем та реагування на свого співрозмовника.

Мета: забезпечити високий рівень мотивації навчання учнів, досягти взаєморозуміння між учителем і учнями: довіра, повага, справедли­вість, бажання працювати разом-головні пріоритети, підвищити рівень пізнавальної активності учнів, зацікавити учителя і учнів спільною працею на уроці: учні збагачуються новою цікавою інформацією, мають можливість виявити свої здібності, отримати ви­знання в класі; вчитель задоволений співпрацею з учнями, тим, що може віддати їм ча­стку свого інтелектуального, духовного надбання та одержати позитивні ре­зультати.

Короткий зміст: Особливістю педагогічної творчості є те, що це завжди співтворчість, партнерство. Ідея, як правило, спочатку народжується у педагога, але її втілення обов'язково вимагає зустрічної активності його вихованців, а їх активність породжує нові педагогічні ідеї й задуми. Педагогіка співпраці має давні традиції. Вона заснована на ідеях рівності, партнерства, довіри і взаємної пошани один до одного.

Вищий рівень комунікативної співпраці вчителя з учнями досягається у тому випадку, коли не лише вихованці, але і іноді сам педагог не знають наперед готового вирішення і майбутнього результату. Тоді і виникає дійсно спільний пошук, в якому співпадають і цілі, і предмет, і характер діяльності сторін, що співпрацюють. Тому неможливо розвивати педагогічну творчість, не розвиваючи творчу діяльність дітей, не створюючи умов для їх індивідуального самовираження.

Лише в умовах спільної творчої діяльності вчителя та учнів, що має для кожного з них особистісний зміст,складається між ними відносини партнерства,які проявляються у взаємозв'язку і взаємовпливі,в узгодженості їх мовних вчинків. І за таких умов традиційний урок перетворюється на урок-діалог між учителем та учнями.

54.172.221.7