Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.

ППД

Безнюк Тетяна

Безнюк

Тетяна Валентинівна

вчитель англійської мови вищої категорії,

вчитель-методист

1. Інформація про автора

Прізвище, ім’я, по батькові: Безнюк Тетяна Валентинівна

Рік народження: 1969

Фах: учитель англійської мови

Звання, нагороди: звання «учитель-методист», грамоти управління освіти виконкому Миколаївської міської ради, 2-разовий регіональний переможець Українсько-Американської програми «Премії за досягнення в викладанні англійської мови», переможець міського етапу конкурсу «Вчитель року -2003».

Педагогічний стаж: 20 років.

Посада: вчитель англ. мови вищої категорії, вчитель-методист.

Адреса досвіду: Миколаївська спеціалізована І-ІІІ ступенів школа № 22 з поглибленим вивченням англійської мови з 1-го класу.

2. Інформація про досвід

Тема: створення ситуації успіху на уроці через підтримання партнерського діалогу.

Ким і коли вивчався досвід: заступником директора з навчально-виховної роботи Мечет К.О. - 2010-2011 навч. рік .

Ідея досвіду: створення умов спільної творчої діяльності вчителя та учнів, що має для кожного з них особистісний зміст,встановлення відносин партнерства,які проявляються у взаємозв'язку і взаємовпливі,в узгодженості їх мовних вчинків,перетворення репродуктивного навчання на цікавий життєтворчий процес активного діалогу учителя з учнем, учня з іншим учнем, учня з учителем та реагування на свого співрозмовника.

Мета: забезпечити високий рівень мотивації навчання учнів, досягти взаєморозуміння між учителем і учнями: довіра, повага, справедли­вість, бажання працювати разом-головні пріоритети, підвищити рівень пізнавальної активності учнів, зацікавити учителя і учнів спільною працею на уроці: учні збагачуються новою цікавою інформацією, мають можливість виявити свої здібності, отримати ви­знання в класі; вчитель задоволений співпрацею з учнями, тим, що може віддати їм ча­стку свого інтелектуального, духовного надбання та одержати позитивні ре­зультати.

Короткий зміст: Особливістю педагогічної творчості є те, що це завжди співтворчість, партнерство. Ідея, як правило, спочатку народжується у педагога, але її втілення обов'язково вимагає зустрічної активності його вихованців, а їх активність породжує нові педагогічні ідеї й задуми. Педагогіка співпраці має давні традиції. Вона заснована на ідеях рівності, партнерства, довіри і взаємної пошани один до одного.

Вищий рівень комунікативної співпраці вчителя з учнями досягається у тому випадку, коли не лише вихованці, але і іноді сам педагог не знають наперед готового вирішення і майбутнього результату. Тоді і виникає дійсно спільний пошук, в якому співпадають і цілі, і предмет, і характер діяльності сторін, що співпрацюють. Тому неможливо розвивати педагогічну творчість, не розвиваючи творчу діяльність дітей, не створюючи умов для їх індивідуального самовираження.

Лише в умовах спільної творчої діяльності вчителя та учнів, що має для кожного з них особистісний зміст,складається між ними відносини партнерства,які проявляються у взаємозв'язку і взаємовпливі,в узгодженості їх мовних вчинків. І за таких умов традиційний урок перетворюється на урок-діалог між учителем та учнями.

2086811
34.238.194.166