Національна дитяча „гаряча лініяˮ щодо захисту прав та інтересів дітей, безпеки дітей в Інтернеті, насильства щодо дітей і всіх інших питань, пов’язаних з дітьми, працює в організації „Ла Страда – Українаˮ за номером 0-800-500-225
(безкоштовно з мобільних та стаціонарних номерів телефонів) або короткому номеру 116 111 (безкоштовно з мобільних).
У разі виявлення інтернет-шахрайства, дитячої порнографії тощо у всесвітній мережі, Ви особисто можете звернутися до кіберполіції за посиланням: https://cyberpolice.gov.ua/ чи до найближчого відділу поліції.
Сайт проекту благодійного фонду „Здоров’я жінки та планування сім’їˮ може допомогти Вам підготуватися до розмови з Вашою дитиною про статевий розвиток і сексуальність:
Телефон всеукраїнської інформаційної лінії: 0 800 50 27 57.
Відповіді на найпоширеніші запитання щодо прав людини в онлайновому середовищі, дозволену та заборонену поведінку й контент в Інтернеті, відповідальність за порушення в мережі, механізми захисту порушених прав онлайн Ви можете дізнатися на сайті проекту „Права людини та Інтернетˮ за посиланням:
Практика управління закладом освіти , вересень 2018 №9)
Інформація в інтернеті: правила, як розпізнати фейк
У соцмережах та інтернет-виданнях можна натрапити на неправдиві чи маніпулятивні новини та дописи. Щоб не потрапити у пастку неякісної журналістики і не зробити необдуманих кроків, дотримуйтесь правил їх критичного аналізу. Про основні з них — у цій публікації.
Дякуємо колективу фірми "Дикий Сад"та особисто Ігорю Францовичу Голубарю за надані технічні можливості та доступ до мережі Інтернет. Успіхів Вам та процвітання!