imageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimageimage

/*
*/
/**/
Ремонт ноутбука своими руками. Быстрый и гарантийный ремонт ноутбуков. Срочный ремонт ноутбуков. Ремонт компьютеров на дому. Быстрый ремонт компьютеров своими руками. Настройка и ремонт компьютеров. Java уроки для начинающих. Лучшие java уроки. Учим язык Java с нуля. Обзор смартфонов samsung. Качественный обзор смартфонов samsung galaxy. Обзор смартфона samsung galaxy s4. Фото картинки приколы. Самые новые картинки приколы. Лучшие приколы картинки. Скачать аддоны для wow. Самые новые аддоны для wow скачать. Скачать аддоны для wow быстро и без реги. Видео уроки python. Лучшие python уроки. Учим язык python с нуля. Скачать шаблоны для Joomla. Самые новые joomla шаблоны. Бесплатные шаблоны для Joomla.
Медіатор
Дорожній рух
Булінг і насилля
Небезпека у побуті і навколишньому середовищі
Запобігти Врятувати Допомогти
Правова допомога
Заводський РВ ММУ України в Миколаївській області
портфоліо кафедри іноземних мов
міжпредметні зв'язи
корисні поради
дитячі та професійні конкурси
оголошення
шкільна вітальня
оголошення
Олімпіади, творчі конкурси
готуємось до ЗНО
Шкільний ютуб канал
Сайти вчителів

Педагогічна рада "Диференціація та індивідуалізація освітнього процесу в умовах упровадження дистанційної форми навчання"

Глобальна дистанційна освіта, викликана епідемією коронавірусу, стала викликом у багатьох аспектах. Перший шлях відбудови дистанційного навчання пройдено – педагоги зрозуміли, що робота з використанням інструментів дистанційного навчання потребує від творчого учителя постійного самовдосконалення, адже ми повинні знаходити розумний баланс між синхронним і асинхронним навчанням, розвивати в учнів навички самоосвітньої діяльності, впроваджувати елементи диференціації та індивідуалізації освітнього процесу.

Саме ці питання організації дистанційної форми навчання грунтовно вивчали наші колеги, досвід яких ми презентуємо вам через низку майстер-класів та практичних занять в рамках проведення заходів до засідання педагогічної ради школи за темою «Диференціація та індивідуалізація освітнього процесу в умовах упровадження дистанційної форми навчання».

Розклад проведення майстер-класів та практичних занять:

22.03.21 – майстер-клас Пашичевої І.О. «Створення комунікативного простору шляхом використання інструментів дистанційного навчання та сервісів Google» (посилання буде розміщено на сайті школи; асинхронний режим – можна подивитись у будь-який зручний для вас час)

23.03.21 – практичне заняття «Працюємо з платформою Zoom ефективно», проводить Барикіна М.Ю. (синхронний режим, початок об 11.00, посилання на Zoom буде надіслано на вашу електронну пошту)

24.03.21 – майстер-клас Чайковської Н.М. «Психологічне підгрунтя формування когнітивної мотивації учнів в інформаційно- комунікаційному просторі. Використання сервісів Google» (синхронний режим, початок о 10.00, посилання на Zoom буде надіслано на вашу електронну пошту)

25.03.21 – майстер-клас Дьяур І.В. «Eфективна організація дистанційного навчання за допомогою екранозаписних ресурсів та інноваційних тестів» (посилання буде розміщено на сайті школи; асинхронний режим – можна подивитись у будь-який зручний для вас час)

До учителів, чиї майстер-класи будуть проводитися у асинхронному режимі, можна звернутися з додатковими питаннями, використавши Google клас. Код курса ieigns7.

sait upravlinna

DIYA